رویدادها
شنبه 10 آبان 1393 برگزاری پنجمین همایش روز تربیت بدنی در مجموعه ورزشی زیتون

پنجمین همایش گرامیداشت روز تربیت بدنی و تجلیل از مربیان ورزشی مجموعه زیتون و مجتمع سبز روز یکشنبه مورخ 27/7/93 در سالن چند منظوره مجموعه زیتون برگزار گردید.این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم آقای حسن کریم زاده ( از همکاران مجموعه زیتون) و پخش سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.
مراسم با نوای گرم مرشد و خواندن اشعاری در وصف حضرت علی (ع) و اجرای حرکات ورزشی توسط پیشکسوتان رشته باستانی ادامه پیدا کرد.

مدیریت مجموعه جناب آقای ولدخانی ضمن خیر مقدم و تبریک این روز فرخنده به مربیان و میهمانان ،به دستواردهای ورزشی و افتخار آفرینی ورزشکاران زیتون اشاره نمود و همچنین از تلاش و کوشش مربیان مجموعه در کسب این موفقیت ها و همچنین حمایت های مدیر عامل و اعضاء محترم هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی ورزشی جهادگران تقدیر و تشکر نمود.

اجرای فرم تاچی توسط ورزشکاران مجموعه زیتون ، بخش بعدی این برنامه بود که مورد توجه حاضرین در جمع قرار گرفت و آقای ولدخانی با اهدا مدال و نشان یادبود از تلاش آنها تقدیر نمود.
در ادامه جناب آقای مهندس فردی ، مدیرعامل محترم مؤسسه فرهنگی ورزشی جهادگران در سخنانی ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش از زحمات مربیان هر دو مجموعه تقدیر نمودند. همچنین ایشان به اهمیت توجه به بعد پهلوانی ورزش در کنار تلاش برای رسیدن به موفقیت های ورزشی اشاره داشتند.


در قسمت بعدی مراسم سرکار خانم یوسفیان ، معاونت بانوان فدراسیون ورزشهای همگانی و چند تن از ورزشکاران ، به معرفی رشته تازه تاسیس فریز بی و اجرای برخی از سبک های مسابقات آن جهت آشنایی حاضرین با این رشته مفرح پرداختند .


همچنین در این مراسم از سوی انجمن ورزشهای رزمی سبک یوشیتا لوح تقدیری به آقای ولدخانی بپاس تلاش و کوشش و همکاری در رشد و گسترش این سبک رزمی اهدا گردید.


در انتهای مراسم نیز با اهدای نشان یادبود و هدایای نفیس از مربیان دو مجموعه زیتون و سبز تقدیر به عمل آمد.

 
امتیاز دهی
 
 

 
 
پنجشنبه 27 مهر 1396  

بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.